MUTLU SON

| 28.06.2017 |
MUTLU SON
NAZLI HANIMI TEBRİK EDİYORUM.İRADESİ TAKDİRE ŞAYAN.ARTIK O ÇOK İSTEDİĞİ ELBİSEYİ GÖNÜL RAHATLIĞIYLA GİYEBİLECEK.KENDİSİNE AİLESİYLE SAĞLIKLI VE MUTLU BİR ÖMÜR DİLİYORUM...

                                                                                                                       

NAZLI HANIM’IN KALEMİNDEN

Zayıflamaya karar vermem için birçok sebebim vardı aslında. Mesela gittiğim mağazada kendime uygun kıyafet bulamamam, beğendiğim elbiseyi giyememem, aldığım kıyafetlerin yakışmaması, üzerime giydiğim kıyafetleri sürekli çekiştirmek zorunda kalmam ve en önemlisi de beni her görenin hamile sanması. Hatta bir keresinde dilenci sadaka istiyordu. Bana ‘’Allah seni kolay kurtarsın abla.’’ deyince çok sinirlenmiştim. Bu da benim için bitiş noktası oldu. Zayıflamaya karar verdim. Arkadaşımın tavsiyesi üzerine BESLENME VE DİYET UZMANI DİYETİSYEN TUNCAY KELBAŞ ‘IN yanına gittim. Onun desteği ve yüksek enerjisi beni çok heveslendirdi. Diyet sürecinde ‘’Ben hep kilo veremeyeceğim, böyle kalacağım.’’ dedim. Diyetisyen TUNCAY KELBAŞ, klinik desteğinin yanında birebir telefon takibi yaparak bana çok destek oldu. Bazen sıkıldım, bazen kaçamak yaptım; ama yine de yılmadan bana sağlıklı ve dengeli beslenmeyi öğretmeyi başardı. Zor bir vakaydım; gitmediğim diyetisyen, yapmadığım spor kalmamıştı. Kilo verme sürecinde zaman zaman tatlı krizleri de yaşasam BESLENME VE DİYET UZMANI DİYETİSYEN TUNCAY KELBAŞ ’ın önerdiği besinler sayesinde çok rahat atlattım bu krizleri. İnanmak başarmanın yarısı derler ama doğru adres ve işinin ehli bir diyet uzmanıyla yola çıkmak bu süreci çok zevkli hale getirdi. Çok şükür hedefime ulaştım. Şu an istediğim her şeyi rahat bir şekilde giyebiliyorum. İnsanın özgüveninin olması çok güzel bir duyguymuş. İnsanların tepkileri beni çok mutlu ediyor. Şimdi ‘’Bana hamile misin? ’’ diye sormuyorlar. Bu benim için tarif edilemeyecek bir mutluluk.

BESLENME VE DİYET UZMANI DİYETİSYEN TUNCAY KELBAŞ’ın emekleri için çok teşekkür ederim. Program boyunca desteği ve bana gösterdiği sabrı için ayrıca teşekkür ederim. Şiddetle herkese tavsiye ediyorum.

BESLENME VE DİYET UZMANI

DİYETİSYEN TUNCAY KELBAŞ

İletişim no: 0507 370 25 80


RAMAZAN ELMACI diyorki...

Çok başarılı işlere imza atıyorsunuz. Alanınızda Gaziantep’te kısa sürede ses getireceğinize eminim. Tebrik ederim. Başarılarınızın devamını dilerim.

Fatih Akbulut diyorki...

Harika bir sonuc cikarmisiniz.Mutlu son degilde mutlu bir baslangica vesile olmusunuz.Guzellesmeye yardim edeceginiz baska hayatlar icin basarilarinizin devamini dilerim.

Çigdem diyorki...

Slm bol şanslar sizlerle tanismazdan önce kendimi halsiz bitkin dünyadan tat almayan biri olarak görüyordum ya şimdi sağlıklıyım cokkk iyim kendime güvenim geldi verdiğim kilolar beni çok mutlu etti bunu siz değerli Esra Tuncay kelbaş çiftine borçluyum başarılarınızın devamını diliyorum

Hanife Eyrek diyorki...

Tuncay Bey, yıllardır kilo alma/verme konusunda çekmiş olduğumuz sıkıntıları desteğinizle aşmış olduk. Hayata artık daha pozitif, daha sağlıklı ve ışıl ışıl bakıyoruz. Görüyorum ki başarılarınız sayesinde sağlığına kavuşanların sayısı günden güne artıyor. Güler yüzünüz, pozitif enerjiniz ve de tecrübelerinizle daha nice başarılara imza atacağınıza eminim. Desteğiniz için teşekkür ederim, başarılarınızın devamını dilerim. "Hem yiyoruz hem zayıflıyoruz" :)

Cemil diyorki...

Tuncay bey kişileri kendi alanınız da çok iyi analiz edip ona göre programlarınızı uyguluyorsunuz. Gerçekten çalışmalarınızı yaptıklarınızı beğeniyorum. En kısa zaman da ofisiniz de sizi ziyarete geleceğim. Çalışmalarınızın takibindeyim. İyi çalışmalar dilerim.

Belgin deniz diyorki...

Sizi ve eşiniz esrayi tanimakla kendime en büyük iyiliği yapdim hem yedim hem kilo verdim saat yok uyacagim zor kural yok diyet yok en önemlisi kibrit kutusu ölçüsü yok iyiki varsınız (TUNCAY &ESRA) KELBAŞ....sizi seviyorum yaşam koçumuz

kevser diyorki...

Tuncay beyle beraber diyet kelimesini,hayatımı şu yasak bu yasak diye zorlaştırmayi unuttum neyi ne zaman ne kadar yemem gerektiğini öğrendim. Aslında sağlıklı beslenip sağlıklı yaşamayı öğrendim. Ayrıca sürekli bana psikolojik olarak da destek olması benim için en motive edici tarafıydi. Tuncay bey kadar esra hanımın da hakkı çoktur üzerimizde yani olmazsa olmazimizdir iyiki sizinle yolumuz kesişti ve iyiki bu yolda arkamdasiniz

Perihan diyorki...

Bu doktor on numara vallaha 20 kilo verdim benle kendisi ve esinim destegiyle

Bu İçeriğe Yorum Yapın

Email Adresiniz Yayınlanmayacaktır. İşaretli Alanlar Gereklidir *

Başarılı!
Hata! Hata! Hata!